Ana Sayfa / Kargo Firmaları / Ptt Çalışma Saatleri

Ptt Çalışma Saatleri

PTT  şubeleri hafta içi her gün sabah saat tam sekiz buçukta (08.30) çalışmaya başlar. Akşam saat beşe kadar (17.00) çalışmaya devam eder. ( 12.30 – 13.30) saatleri arasında öğle tatili vermektedir. Ptt şubeleri hafta sonları hizmet vermemekle birlikte İl Merkez Ptt şubeleri cumartesi öğleye kadar hizmet vermektedir.

PTT Şubeleri Çalışma Saatleri Tablosu

Çalışma Saatleri: 08.30 – 17.00

PTT Şubeleri Çalışma Saatleri Hakkında Merak Edilenler

PTT   Şubeleri açılış saati nedir?
PTT Saat 08:30 da açılıyor.

PTT  Şubeleri kapanış saati nedir?
PTT saat 17:00 da kapanıyor.

PTT Şubeleri  öğle tatili saati nedir?
12.30 – 13.30 saatleri arasında öğle tatili yapmaktadır.

Not : Çok yoğun şubelerinde öğlen arası verilmemektedir. İl Merkez Ptt Şubeleri Cumartesi günleri öğleye kadar hizmet vermektedir.

İLETİŞİM

444 1 788

PTT Kargo Takip işlemlerinizi www.gonderisorgulama.com adresinden öğrenmek için TIKLAYINIZ.

15 yorumlar

 1. Ahmet Büyükçolpan

  Merhaba çalışma saatleri kış tarifesi 16 _30 kadarmış neden kış tarifesi hava erken kararıyor günlük çalışma saatleri 7 saatemi düştü anlamış değilim birde kocamustafapaşa daki perseloniz çok ukalaca davranıyor açıklama yaparsanız sevinirim teşekkür ederim

  • Beyefendi şikayetiniz buraya yapmayacaksın.

  • özrü kabahatinden beter dedikleri bu olsa gerek adam bi soru soruyor ve şikayeti var cevaba bak böyle zihniyetteki insanları memurluktan atacaksın vereceksin askeri ücretli işe görecek anyayı konyayı adam gibi yaşadığınız sıkıntı için üzgünüm şu numaraya şikayet edebilirsiniz tarzı yazı yazsaydın daha iyi olur bence

 2. Bir çok ptt subesinde 16.30 dan itibaren işlem yapmıyorlar çok can sıkıcı…

 3. ben resmi kurumda çalışıyorum trslimat adresimde de belli cumartesi kapalı olduğunu ptt kargo da biliyor eminim ama yine de o gün geliyorlar yerinde yoktu deyip siparişimi aldığım yere yolluyorlar yada kendi şubelerinde tutuyorlar gelip burdan siz alın diyorlar bu nasıl kargoculuk ben kendim alacaksam neden kargo parası veriyorum???

 4. PTT ÇOK LAUBALİ NOKTA

 5. BEN DAHA DEMİN GİTTİM SAAT 16.54 DÜ KADINLAR KAPIYI KAPATMIŞ LAKLAK YAPIYORDU AYIPPPPP

 6. Gerçekten işlerini düzgün yapamıyorlar 2 haftadır kargo bekliyorum ve nedense evde olduğum halde evde olmadığım öne surulup kargp ordan oraya gönderiliyor bu kadar saçmalık olamaz hala kargom elimde dil ve ben onu bulmaya çalışıyorum şikayet etmek için arıyorum binbir lafla itiraz edip gölge ediyorlar bi insan evdeyken nasıl adreste alıcı yok dersiniz böyle bi saçmalık mi var!

 7. Nail Adıyaman

  Saat 16.50 gittim mektup Atacam beyfendi mesai bitti 16.30 da getirin dedi bende kapıda çalışma saati 8.30. 17 00 yazıyor bunu düzeltin vatandaş boş yere gelmesin diye uyardım bir sürü mazeret uydurdu

 8. Arkadaşlar bu site PTT nin değil. Bilgi amaçlı bir site. Buraya şikayet yazmanız bir şey ifade etmez. Şikayetleri http://www.ptt.gov.tr adresineden yapın.

 9. Mesai bitti dememiştir. Ring aracı gitti demiştir. Araç gidince kargonuz ertesi güne kalır.Yani yarınki araçla şubeden çıkar.

 10. Ağrı Patnos ilçesinde hafta sonu Cumartesi açıkmı acaba Yok bu sadece il için geçerli bişeymi

 11. 16 20 de Gaziantep Seyrantepe şubesine gittim 4 kişi vardı başka işlem alamam dedi çok ukala personeli var 16 30 dan sonra calisamazmiş bildiğin yere şikayet et diyor PTT çok kötü bir kurum olmuş ilgililerin dikkatine

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir